Bočný stĺpec v miestnostiach

Obsah

I. Bočný stĺpec

Bočný stĺpec má svoju samostatnú navigáciu, ktorá sa skladá z 5 záložiek.

Sklo

Hore ↑

II. Ľudia v miestnosti (používatelia)

Obsahuje zoznam ľudí, ktorí sa nachádzajú v danej miestnosti. Zoznam obsahuje fulltextové vyhľadávanie a filter používateľov.

Sklo

Všetci používatelia v miestnosti - zoznam bez fotiek

Sklo

Filter pre používateľov v miestnosti

Sklo

Hore ↑

III. Kto sa o teba zaujíma

Obsahuje zoznam ľudí, ktorí si pozerali váš profil alebo fotky.

Sklo

Na nové návštevy vás upozorníme červenou hviezdičkou na záložke v bočnom stĺpci. Keď na záložku kliknete, noví návštevníci budú v zozname zvýraznení zelenou farbou.

Ak budete v miestnosti aktívni, uvidíte na skle bublinku s fotkou človeka, ktorý si práve pozerá váš profil alebo fotky.

Sklo

Hore ↑

IV. Priatelia

Zoznam ľudí, ktorých ste si pridali do priateľov. Podľa potreby si môžete nastaviť zobrazovanie všetkých vašich priateľov alebo iba prihlásených.

Všetci priatelia

Sklo

Iba prihlásení priatelia

Sklo

Hore ↑

V. Miestnosti

Zoznam všetkých miestností na Pokeci zatriedených do kategórií. Pri názve každej miestnosti je uvedený aktuálny počet ľudí, ktorí sa v tej miestnosti nachádzajú (číslo v zátvorke).

Kliknutím na miestnosť do nej vojdete (zároveň odídete z miestnosti, v ktorej sa nachádzate v čase kliknutia).

Sklo

Hore ↑

VI. Hry

Momentálne sa tu nachádza hra Piškôrky, ktorú spustíte kliknutím na jej názov. Zobrazí sa vám zoznam ľudí, ktorí chcú hrať piškôrky a môžete ich vyzvať na súboj, prípadne môžete počkať, kým niekto z nich vyzve vás a môžete začať hrať.

Pod záložkami sú tlačidlá, ktorými si môžete pozrieť zoznam vašich predchádzajúcich protihráčov (ľudia, s ktorými ste už v minulosti hrali Piškôrky) alebo najlepších hráčov (ľudia, ktorí nazbierali v hre Piškôrky najviac bodov).

Z hry sa vypnete jednoducho kliknutím na×.

Sklo

Prijaté/odoslané výzvy

Sklo

Hracia plocha pre hru Piškôrky

Sklo